Otel Yönetim Programı

Otel Yönetim Programı

Otel Yönetim Programı

Otel yazılımı ile bir otelin tüm ihtiyaçlarını karşılayacağı içeriği barındırmaktadır. Ön büro, restorant, market, spa, muhasebe, yönetim gibi bir çok sistemi barındırmaktadır. Kimlik okur özelliği ile işinizi hızlandırır KBS entegrasyonu ile anında bilgi aktadır. Sistem ve otomasyonlar hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

GRUP REZERVASYONLARINI YÖNETMEK ÇOK KOLAY
Otel Programı, toplu blokaj ve toplu Check-in olanağı sağlar. Grup rezervasyonlarında yapılan tüm değişiklikleri grubun diğer odalarına da kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Grup Rezervasyonu Toplu Değişiklik Ekranı

– Blokajı olan tüm kayıtları inceleyebilir,
– Oda temiz-kirli durumlarını ve oda özelliklerini görebilir,
– Ekran üzerinden rezervasyon alabilir,
– İlgili rezervasyon kartını açabilir
– Oda değişimini yaparak doluluk durumuna göre en uygun odayı belirleyebilirsiniz

 

OTEL PROGRAMI İLE ONLINE CHECK-IN KONFORU

Otel Yazılımı online check-in ile, misafirlerinizin otele gelmeden check-in işlemlerini tamamlamalarını sağlayabilirsiniz.
Böylece ön büronuzdaki yoğunluğu azalttığınız gibi misafirlerinizi bekletmemiş ve memnuniyetinizi arttırmış olursunuz

elektra opex online check-in ekranı

Tabletlerde Online Check-in ekranı

elektra opex online check-in ekranı

Cep Telefonu Online Check-in Ekranı

 

Misafirleriniz bilgisayarlarından ya da mobil cihazlarından online check-in işlemini yapar yapmaz tüm bilgiler Otel Ön Büroya ulaşır.

Misafirleriniz dokunmatik ekran kullanıyorsa imzasını da atarak resepsiyonda zaman kaybetmez

 

GERÇEKLEŞECEK ODA DEĞİŞİMLERİNİ GÜN VE SAAT OLARAK PLANLAYABİLİRSİNİZ

Yazılım ile oda değişimlerini gün ve saat olarak planladığınızda yeni odanın bloke edilerek farklı bir misafire verilmesini engelleyip, yeni odanın tipine göre

elektra otel programı oda değişimlerini gün ve saat olarak planlayabilir

Planlanan Oda Değişim Ekranı


 

 

elektra otel programı anlık oda durumu ekranı

Anlık Oda Durumu Ekranı

 

TEK TUŞLA ANLIK ODA DURUMUNA ULAŞIN

Oda Bazında takip için gerekli olan tüm bilgileri kapsayan bu tabloda oda müsaitlik durumları, oda ve yatak tipi gibi genel bilgilerinin yanısıra arızalı, kirli, blokajlı oda bilgilerine de tek tuşla ulaşılır.

 

 

YAZILIM UNUTMAZ

Misafirlerinize sunduğunuz hizmetin hatasız gerçekleşebilmesi için çeşitli işlem süreçlerinde uyarı ekranları aracılığı ile kullanıcıları yönlendiririr. Böylece ne bekleyen rezervasyonlarınızı kaybedersiniz, ne yanlış oda satarsınız, ne de özel misafirlerinizin odasına göndereceğiniz meyve sepetini unutursunuz.

elektra otel programı trace ekranı

Trace - Takip Atama Ekranı

 

Trace – Takip atama sayesinde özel uygulamalar için tüm kullanıcılar uyarılabilir


 

 

e- FATURA, e-DEFTER ve e-ARŞİV İLE KAĞITSIZ HAYAT

Elektrae-Fatura ve e-Arşiv sistemine de uyumlu olduğu gibi, ElektraMuhasebe modülüne sahip tesisler e-Defter uygulamasını da sorunsuz kullanabilirler.

Elektra, ön büroda GİB’in istediği formatta fatura oluşturur. e-Fatura için GİB portal üzerinden, özel entegratörle veya kendi bilgi işlem sisteminizden gönderim yapabilirsiniz.

e-Arşiv mükellefiyseniz gönderim için sadece özel entegratörle sözleşme yapmanız yeterli olacaktır


TOPLU FATURA OLUŞTURMA ELEKTRA İLE ÇOK KOLAY

 

Elektra Otel Programı ile tek bir ekrandan aynı gün çıkışlı tüm acente faturalarını giriş tarihlerine göre gruplandırarak fatura kesebilirsiniz

elektra otel programı toplu fatura oluşturmanıza olanak sağlar

Toplu Fatura Oluşturma Süreci


elektra otel programı kontrat çarpanları ekranı

Kontrat Çarpanları Ekranı

 

KONTRAT SİHİRBAZI İŞ BAŞINDA

ELEKTRA OTEL YAZILIMI İLE FORMÜLİZE EDİLEMEYECEK kontrat ve indirim şekli kalmadı

Satış tarihine, kalış süresine, kişi sayısına, giriş veya çıkış gününe göre ek kontratlar (aksiyonlar) Satış tarihine, kalış süresine, kişi sayısına, giriş veya çıkış gününe göre ek kontratlar (aksiyonlar) tanımlayabildiğiniz gibi, aynı kurallara göre çalışan yüzdesel, tutarsal veya paket indirimler tanımlayıp, indirimlerin önceliğini birbiriyle ve kontratlarla uyumunu belirleyebilirsiniz

 

Sezon tanımlamalarınızı ve kontrat çarpanlarınızı, kontrat oluşturma sihirbazı sayesinde sisteme girebilir, tüm kontratlarınızı rahatlıkla tanımlayabilirsiniz. istediğiniz kadar sezon tanımlayın. Kontratlarınız hazır.

elektra otel yazılımı kontrat oluşturma sihirbazı ekranı

Kontrat Oluşturma Sihirbazı Ekranı

elektra otel yazılımı room rack ekranı

Room Rack Ekranı

 

TÜM ODALAR TEK EKRANDA

Yenilenmiş Rack tablosu sayesinde tüm odalarınızın durumunu tek ekrandan izleyebilirsiniz. Oda sayınız ne olursa olsun rack tablosu kendini ayarlayarak tüm odaları tek bir ekranda gösterir.

KATLARDAN ÖN BÜROYA

Kat görevlisi odaların temiz, kirli, dolu, boş ya da arızalı durumlarını ister tabletinden ister santral entegrasyonu sayesinde oda telefonundan tuşlama yaparak ön büroya bildirebilir. room rack tablosunda aynı zamanda gerçekleşen giriş ve çıkışların durumlarını ve resepsiyon kayıtlarındaki kişi sayılarının kat hizmetleri departmanı ile uyuşmazlıkları farklı renkler sayesinde kolaylıkla izlenebilir

elektra otel programı kat hizmetleri room rack ekranı

Kat Hizmetleri Room Rack Ekranı


ANALİZ KRİTERLERİNİZİ İSTEDİĞİNİZ GİBİ DEĞİŞTİRİN

 

Acente gelir ve konaklamalarına ilişkin tüm istatistiki bilgilere ulaşabildiğimiz Analiz Ekranı kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik dizayn edebilecekleri bir yapıya sahiptir.

elektra otel programı her detaya göre forecast almanızı sağlar

Forecast Grafik Ekranı

Grafikte filtrelemek istediğiniz kriterleri seçtiğiniz Analiz Ekranında Acente, Konaklama Şekli, Pansiyonu, oda Tipi, Acente Grubu, Uyruğu, Segmenti, Kaynak ve Market Kodu, Konumu, Kişi Sayısı, Rezervasyon Tipi, Grubu, Firması gibi pek çok seçenek arasından seçim yapabilirsiniz

elektra otel yazılımı forecast ekranında pek çok bilgiyi aynı anda görmenizi sağlar

Forecast Grafik Filtreleme Ekranı

KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA KANUNU (KVKK) BÜNYESİNDE ELEKTRA OTEL YÖNETİM SİSTEMLERİNDE YAPILAN DEĞİŞİKLİKLERİ ONLINE KULLANIM KILAVUZUMUZDA İNCELEYEBİLİRSİNİZ


 

ELEKTRA V5 ile ANLIK KİMLİK BİLDİRİMİ

Günlük giriş çıkış ve oda değişimi yapan misafir bilgilerini Elektra Otel Yazılımı içinden KBS'ye (Kimlik Bildirim Sistemi) otomatik gönderebilirsiniz. Bu sayede aynı bilgileri defalarca girmek zorunda kalmazsınız

elektra otel yazılımı kimlik bildirim sistemine otomatik gönderim yapar

Kimlik Bildirim Sistemi Ekranı


ÖN BÜRODAN TÜM ONLINE KANALLARINIZI YÖNETİN
 
Elektra Otel Programı, Channel Manager ( Kanal Yöneticisi ) sistemi sayesinde dünyada ve Türkiye’deki bir çok online kanal ve acentaya fiyat müsatlik bilgilerini otomatik olarak gönderip, rezervasyon bilgilerinin ön büroya gelmesini sağlayabilir.
 
Elektra'nın Kanal Yöneticisi ile entegre olduğu kanallar;
Booking.com, Expedia, Hotels.com, Travelocity, Wotif, Hotelspro, Otel.com, Tatil.com,  Trivago, Dhr, Egencia, Orbitz, AirAsiaGo.com, Hotwire.com, Hotelbeds, Ostrovok.ru, Prestigia, Agoda, Odamax, Otelz.com, Gezinomi ....
 
rezervasyon motoru,booking ,expedia,trivago,odamax etc